מזותרפיה

אנחנו תמיד מחפשות את הדרך הטובה ביותר לרענן את העור. למרות שאנחנו שומרות על עצמנו עד כמה שאפשר, הקמטים בכל זאת יגיעו והעור נעשה עייף קצת יותר ככל שהזמן עובר. אלא שיש היום שיטת טיפול יעילה מאוד: מזותרפיה. זוהי שיטה שהתגלתה עוד בסוף המאה ה-20 כשרופא צרפתי ביצע זריקות שהובילו לא רק לטיפול מדויק בבעיה הרפואית (דלקת) אלא גם לטשטוש קמטוטים ולהחלקת העור. כך הפכה הפעולה המדויקת הזו לאחת משיטות הטיפול המבוקשות בתחום האנטי-אייג'ינג. אם זה לא מספיק, ההשפעות החיוביות הללו רלוונטיות במקרים רבים גם לתהליכי ירידה במשקל, ונשים שרוצות לצמצם את הצלוליט ולהפוך את העור לחלק ונעים יותר – מזותרפיה היא השיטה עבורה.

כך פועלת שיטת מזותרפיה

בשלב הראשון מתבצע אבחון מדויק מאוד של העור ושל המצב הקיים. האבחון הוא קריטי משום שזוהי הדרך היחידה (והטובה ביותר) לתכנון מהלך הטיפול כולו ולקביעת מספר הטיפולים שיידרשו עד להשגת תוצאה משביעת רצון. במהלך המפגשים עצמם יבוצעו הזרקות של ויטמינים אל העור, וההזרקות הלל יבוצעו על ידי שימוש במחט דקה ועדינה שמגיע אל תוך העור. כך ניתן להזריק את החומרים בדיוק אל המקום הנכון – מתחת לרקמות השומן. ניתן לבצע את הפעולה הזו במקומות שונים, מהידיים ועד הצוואר, מהירכיים ועד הבטן התחתונה.

למי זה מתאים?

אנשים שמחפשים דרך יעילה ובלתי פולשנית לרענן את העור ולהעניק לו את המראה הצעיר שאבד לאורך הדרך, טיפול מזותרפיה הוא אידאלי עבורם. בלי התערבות כירורגית, הרדמה או תהליך החלמה כלשהוא ניתן להגיע לתוצאות טובות מאוד. לאור העובדה שמדובר בשיטה המסייעת להמריץ את זרימת הדם בגוף, תורמת במידה רבה לתהליכי ירידה במשקל ומיצוק הגוף, ואף יעילה בטיפול בהתכווצויות שרירים, אפשר להבין איך הפכה מזותרפיה לשיטה מבוקשת עם אוהדים רבים. כשמוסיפים למשוואה את ההשפעות הנוספות של הטיפול (כדוגמת ההשפעה על שיער יבש או דליל) מתקבלת שיטת טיפול שעשויה לחולל שינוי מהותי. עוצמת השינוי תלויה בכל אדם באופן אישי, והיא בהחלט עשויה להשתנות בהתאם למאפיינים האישיים של כל אדם, אבל היא גם טומנת בחובה פוטנציאל משמעותי.