עיצוב אף ללא ניתוח

כאשר מדברים על עיצוב אף ללא ניתוח, מדברים על שיטה יחסית חדשה אשר מיועדת לאנשים שלא ממש מרוצים ממראה האף שלהם ומחפשים רק לשפר את מראהו. הם למעשה רוצים את השינוי ומאידך, לא מעוניינים לבצע פעולות פולשניות הכוללות הרדמה, ניתוח וכל מה שכרוך בכך. אם כן, בעידן כל כך מתקדם, עיצוב אף ללא ניתוח הינו אופציה המאפשרת לתקן פגמים בצורה החיצונית של האף באמצעות הזרקה או מילוי חומרים אל האף. הזרקה זו משמעותה לעצב מחדש את האף בדרך הקלה והיעילה ביותר מבלי לעבור דרך שולחן המנתחים.

כיצד מעצבים אף ללא ניתוח?

מדובר בהליך מאוד פשוט, עיצוב אף ללא ניתוח מתרחש בצורה מהירה וקלה יחסית ומאפשר שיפור משמעותי גם בסימטריה של האף וגם בשקעים שמסביב. המטרה של עיצוב אף ללא ניתוח היא להשיג מראה חדש של האף והפנים באמצעות הליך פשוט שאיננו כרוך בשום סיכון מיותר. החיסרון היחיד בשיטה זו קשור בזה שלאחר תקופה החומרים מתפוגגים מהגוף ואז יש צורך לחדש את הטיפול בכדי לשמר את המראה הקודם.
מתי אפשר לבצע עיצוב אף ללא ניתוח?
עיצוב אף ללא ניתוח ניתן לביצוע בעת טיפול אסטטי בלבד במהלכו ניתן להחדיר חומרים למילוי ועיצוב לרבות פיסול מחדש של האף ללא התערבות כירורגית. מאידך, חשוב לציין כי כאשר מדברים על ניתוח רפואי/ קוסמטי הכללים משתנים.

מתי אי אפשר לבצע עיצוב אף ללא ניתוח?

• כאשר צורת האף הינה נשרית ויש צורך גם בהרמת האף.
• מצבים בהם יש שקעים באף ואין אפשרות למלא את האזור באמצעות פעולה אסתטית זו.
• אם עברתם ניתוח אף בעבר ואתם רוצים לבצע ניתוח חוזר- יידרש מכם לחזור אל שולחן הניתוחים.
אם החלטתם לבצע פיסול או לעצב את האף ללא ניתוח, שיהיה בשעה טובה, עכשיו, נשאר לכם למצוא מרפאה אסטטית עם ניסיון רב שתדע לייעץ לכם לאורך כל ההליך עצמו. רוצים לחזות תוצאה סופית טובה על פי מבנה הפנים הכללי שלכם? גם זו סיבה להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית לפני כן. לפני ההליך תבוצע פגישה עם הרופא והוא למעשה יבצע הערכה של גודל האף, צורתו וההקשר לפנים האדם. זה קריטי משום שחשוב מאוד לבצע את ההליך תוך כדי שמירת כל הכללים על פרופורציה תקינה באיברים אחרים בפנים.
גם כאן, עיצוב אף ללא ניתוח יתרחש במרפאה מוסמכת על ידי רופא מוסמך ללא הרדמה וללא צורך בחומרים מאלחשים. כמה דק' והנה, האף שלכן או שלכם מעוצב בצורה הסימטרית והמעודנת ביותר.